نادر حاجی حیدری

افزونه وردپرسی اتصال نرم‌افزار حسابداری آریا به سایت داروخانه

فهرست مطالب

در عصر دیجیتال امروز، هماهنگی و اتصال بین نرم‌افزارهای مختلف برای بهبود کارایی و بهینه‌سازی عملکرد کسب و کار ها بسیار حیاتی است.

اگر یک داروخانه دارید و از یک سایت وردپرسی برای فروش محصولات داروخانه استفاده می‌کنید، مطمئنا این نیاز را درک کرده اید که قیمت ها و موجودی کالای درون داروخانه با قیمت ها و موجودی کالای درون سایت باید هماهنگ باشد و این هماهنگ سازی به صورت دستی زمان و هزینه زیادی را لازم دارد.

اینجاست که وجود یک نرم افزار واسط که بتواند این هماهنگی قیمت و موجودی را بصورت خودکار انجام دهد، بسیار مفید واقع می شود.

برای حل این مشکل من یک افزونه وردپرسی نوشتم که براحتی قیمت و موجودی کالا را بین سایت و داروخانه هماهنگ می کند و نیازی به اپراتور ندارد.

چرا به افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت نیاز است؟

در هر داروخانه ای نیاز است که تمام فروش ها بدرستی در نرم افزار حسابداری داروخانه ثبت شود. حال اگر این داروخانه یک سایت فروشگاهی هم داشته باشد و از طریق آن محصولات داروخانه به فروش برسد، باید فاکتور های فروش سایت در نرم افزار حسابداری داروخانه نیز ثبت شود و موجودی و قیمت سایت با داروخانه هماهنگ باشد.

برای ثبت فاکتور ها و هماهنگ کردن قیمت و موجودی بین سایت و داروخانه باید یک شخص این اطلاعات را در سایت و نرم افزار حسابداری داروخانه ثبت کند ولی این کار توسط انسان بسیار زمان بر و خسته کننده است.

اینجاست که برنامه نویسی به کمک ما می آید و این مشکل را با یک نرم افزار واسط حل میکند و براحتی فاکتور ها، قیمت و موجودی کالا ها را هماهنگ می کند.

ما یک افزونه وردپرسی نوشتیم که فروشگاه اینترنتی داروخانه را که با افزونه ووکامرس ایجاد شده را به نرم افزار حسابداری داروخانه ای آریا متصل می کند.

با استفاده از این افزونه دیگر نیاز نیست یک شخص دائما قیمت ها و موجودی کالا را در سایت ثبت کند یا فاکتور های سایت را در نرم افزار حسابداری داروخانه واردکند؛ بلکه همه این کارها در چند ثانیه توسط افزونه اتصال نرم افزار حسابداری آریا به ووکامرس انجام می شود.

پیش نیاز های اتصال نرم افزار حسابداری داروخانه به سایت

برای اینکه بتوانیم نرم افزار حسابداری داروخانه شما را به سایت داروخانه ای تان وصل کنیم، موارد زیر نیاز است :

  • نرم افزار حسابداری داروخانه، ترجیها (آریا) باشد. (البته برای نرم افزار های دیگر هم میتوانیم افزونه اختصاصی بنویسیم)
  • سایت داروخانه وردپرسی باشد و از افزونه ووکامرس برای ساخت فروشگاه استفاده شده باشد. (می توانیم سایت داروخانه را هم از صفر تا 100 برای شما طراحی کنیم.)

مزایای استفاده از افزونه اتصال نرم افزار حسابداری آریا به وردپرس

  • همگام‌سازی داده‌ها: با استفاده از این افزونه همیشه قیمت و موجودی کالاها در سایت به روز است و تمام فاکتور های سایت در نرم افزار حسابداری ثبت می شود.
  • بهبود بهره‌وری: با اتصال مستقیم سایت به نرم افزار ، زمان صرف شده برای بروزرسانی داده‌ها را کاهش داده و بهره‌وری را افزایش می‌دهد (نیازی به استخدام اپراتور نیست).
  • دقت و صحت داده‌ها: این افزونه اطمینان حاصل می‌کند که داده‌های نمایش داده شده بر روی وب‌سایت همیشه دقیق و به‌روز هستند.

روش نصب و استفاده از افزونه اتصال نرم افزار حسابداری آریا به سایت داروخانه

  • بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه اتصال نرم افزار آریا به سایت داروخانه، شما باید اطلاعات اتصال به نرم‌افزار حسابداری آریا را وارد کرده و تنظیمات لازم را انجام دهید.
  • پس از تنظیمات، افزونه به طور خودکار قیمت و موجودی کالا را در سایت به روز نگه می دارد و سفارشات سایت را در نرم افزار آریا ثبت می کند.

لازم به ذکر است که نصب و کانفیگ افزونه برای بار اول رایگان است و توسط ما انجام می شود.

به طور خلاصه، افزونه اتصال نرم‌افزار حسابداری آریا به سایت داروخانه‌، شما را قادر می‌سازد تا به راحتی اطلاعات مالی، موجودی و قیمت محصولات خود را مدیریت کرده و آن‌ها را به‌روز نگه دارید. این افزونه کارآمد به بهبود عملکرد کسب و کار شما کمک می‌کند و تجربه خرید مشتریان را بهبود می‌بخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش افزونه از قسمت تماس با نادر حاجی حیدری در صفحه اصلی اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا